News

Już w najbliższą sobotę (8 czerwca 2019 r.) Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym zorganizuje XXIII Letnią Zintegrowaną Spartakiadę Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej. Spartakiada jest przedsięwzięciem, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez integracyjno kulturalno sportowych i z wielkim entuzjazmem jest corocznie oczekiwane przez niepełnosprawnych uczestników.

 

Podczas spartakiady niepełnosprawni zawodnicy będą uczestniczyć w konkurencjach sportowych, zarówno indywidualnych, jak i drużynowych. Duch rywalizacji sportowej i wspólna zabawa dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń, wzruszeń i pozytywnych emocji.
Zapraszamy do udziału w tym wspaniałym przedsięwzięciu.

W związku koniecznością poniesienia znaczących kosztów związanych z organizacją tego wspaniałego wydarzenia i naszymi ograniczonymi możliwościami finansowymi, zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o wsparcie finansowe na organizację i nagrody dla uczestników Spartakiady.

Link do zbiórki na FB: https://www.facebook.com/donate/2293602044031450/

Dziękując jednocześnie za wszelką okazaną pomoc i wieloletnie zaangażowanie Państwa w podejmowane przez nas inicjatywy na rzecz osób z niepełnoprawnością, jesteśmy przekonani, że wspólnie możemy kolejny raz okazać serce ludziom, którzy na to zasługują. Każdy z nich jest zwycięzcą!

Gallery

Donate Us