• Integracyjna Akademia Kolejarz
  • Integracyjna Akademia Kolejarz
  • Integracyjna Akademia Kolejarz

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Rozliczenie PIT z PITax.pl

Najbliższe Wydarzenia

Brak wydarzeń

Wesprzyj nasze zbiórki

Nasze Aktualności

Wychowanek Trenera Stanisław Szpyrka w Kadrze Małopolski!

Zawodnik Akademii Kolejarz rocznika 2007, Piotr Góra otrzymał powołanie do Kadry naszego Województwa!

Wydział Szkolenia MZPN poinformował, że 1.02.2019 r. (piątek) odbędzie się wyjazd chłopców z rocznika 2007 na Turniej „Młode Talenty”, który odbędzie się w Kornej (Słowacja).

W Kadrze znaleźli się w szczególności piłkarze najlepszych Akademii w naszym Województwie, m.in. Wisła Kraków, Cracovia Kraków, Sandecja Nowy Sącz, Dunajec Nowy Sącz, Tarnovia Tarnów, Okocimski Brzesko.

Dowiedz się więcej

W czwartek 23 marca Dyrektor Akademii Kolejarz Stróże pan Grzegorz Kogut spotkał się z trenerami reprezentacji Polski: Adamem Nawałką, Bogdanem Zającem oraz z ich podopiecznymi. Spotkanie odbyło w hotelu, w którym reprezentacja Polski przebywała na zgrupowaniu przed meczem z Czarnogórą.

Dowiedz się więcej

We wtorek 21 marca o godzinie 16.30 na stadionie Akademii Kolejarz w Stróżach  podopieczni trenera Roberta Święsa z rocznika 2006 rozegrali mecz towarzyski z Glinikiem Gorlice. Ich postawa może napawać optymizmem, zarówno ich samych jak i trenera. Chłopcy zagrali dobre spotkanie, starali się realizować założenia przedmeczowe, byli zaangażowani od początku do końca spotkania.

Dowiedz się więcej
«1»